refe.sk logo

Ako sme pomohli firme stať sa úspešnou maliarskou firmou v Košiciach

Referencie, recenzie, skúsenosti

V texte sa dočítate:

Zdenko Zán si pred ôsmymi rokmi hľadal novú prácu, bolo mu už vyše 40. Napriek tomu, že mal za sebou bohatú skúsenosť v oblasti maľovania a predaja farieb, zistil, že rozbehnúť vlastný biznis či nájsť si nové zamestnanie nie je až také jednoduché. Ako sa mu teda podarilo vypracovať sa na jedného z najlepších a najznámejších maliarov na východe Slovenska ?

Najlepšou reklamou je dobre vykonaná práca

Pán Zán nie je typ klienta, ktorý by riskantne investoval do drahej reklamy. Rýchlo pochopil, že jednou z možností, ako si budovať dobré meno, sú nezaujaté referencie, ktoré na inzertných stránkach nenájdete. Referencie nie sú iba reklama a odporúčania, ktoré prinášajú dôveryhodnosť a ďalších potenciálnych klientov, predstavujú aj dôležitú spätnú väzbu, ako svoje podnikanie neustále zlepšovať.

„Vďaka referenciam ľudia vidia moju prácu. Vidia moju históriu. Nemusia sa báť, že neprídem, alebo dohodu nesplním. Je to jednoducho zrkadlo mojej práce,“

Komplexné riešenie

Keď pán Zán začínal, nepoznal ho prakticky nikto. Počas toho, ako svojim zákazníkom pretváral interiéry, všimol si, že často chceli viac ako len vymaľovať, chceli pomôcť s výberom farieb, tapiet, či svietidiel. V roku 2017 preto do tímu pribral interiérovú dizajnérku, s ktorou začali ľuďom pomáhať s premenami bývania. Zrazu dokázal viac a od každého zákazníka odchádzal spokojnejší, už nemali iba vymaľované ale mali nové útulné bývanie.

Referencie a recenzie ako základ úspešného podnikania

Pán Zán sa stal známym vďaka svojmu profesionálnemu a ľudskému prístupu ku svojim zákazníkom. Na svojom profile zariadim.sk má už vyše stovky skvelých hodnotení, medzi ktorými nájdete krásne príklady ako dokáže dobrá referencia predávať a priniesť nových zákazníkov.

Referencie, recenzie, skúsenosti | Maliar Košice
Referencie, recenzie, skúsenosti | Maliar Košice

Vďaka nášmu nástroju na správu referencií sú kľúčové slová nášho klienta zvýraznené, s priamym preklikom na jeho web stránku či ktorúkoľvek inú podstránku. Tým čím sa náš klient odlíšil od konkurencie je, že jeho referencie sú verifikované, vytvorené reálnymi zákazníkmi a obsahujú autentické fotografie. Takéto referencie dokáže klient využívať ako widgety na svojej web stránke, alebo môže tieto unikátne URL adresy zdieľať na sociálnych sieťach. Súčasťou našich marketingových služieb je aj podpora klientov na našich sociálnych sieťach, tak ako v prípade pána Zána.  

Máte záujem o prácu s referenciami?

Napíšte nám