refe.sk logo

Ako sme pomohli finančnej poradenskej firme odlíšiť sa cez kvalitu zamestnancov | finpomb.sk

Referencie, recenzie, skúsenosti - finančná poradenská firma

V texte sa dočítate:

Spoločnosť FINPO MB s.r.o. je jedna z mála maklérskych firiem, ktorá poskytuje komplexné služby vo všetkých 6 odvetviach finančného trhu. Medzi hlavné prednosti nášho klienta patrí predovšetkým individuálny prístup ku každému zákazníkovi, ale aj vysoko kvalifikovaný tím pracovníkov a celková podpora pre nových spolupracovníkov.  V dnešnej dobe je na trhu množstvo podobných spoločností, finančných maklérov či finančných poradcov. Našim cieľom bolo preto odlíšiť finančných poradcov FINPO MB od konkurencie. Spoločne sme dospeli k záveru, že musíme upriamiť pozornosť na vysoko kvalitným tím s množstvom referencií.

Referencie, ktoré vyzdvihnú členov tímu

Výhodou referencií portálu zariadim.sk je, že okrem hodnotenia firmy dokážu hodnotiť jednotlivých členov tímu, prípadne pracovné skupiny. Takéto referencie nehodnotia firmu iba ako priemer, každé hodnotenie sa viaže na konkrétny produkt, lokalitu či člena tímu, zároveň však agreguje priemerný rating pre celú firmu. Tím FINPO MB má na svojom profile viac ako 200 hodnotení od klientov, pričom každá referencia hodnotí konkrétneho finančného poradcu. Rating poradcu sa automaticky premietne na webe spoločnosti a zmení po každom novo pridanom hodnotení. Zákazníci tak, nehodnotia len firmu a jej produkty ale aj pridanú hodnotu jednotlivých členov tímu, ktorá je pre finančné služby najdôležitejším faktorom spokojnosti.

S kvalitou tímu rastie celá firma

Spokojnosť vašich klientov so zamestnancami vytvára image vašej spoločnosti, zároveň zobrazuje profesionalitu jednotlivých členov. Takéto hodnotenie ľahko pomôže managementu pri hodnotení tímu, zároveň však v tíme vytvára zdravú konkurenciu, prispieva ku osobnému rastu, ale aj posilňovaniu tímového ducha.

Referencie, recenzie, skúsenosti pre členov tímu

Referencie pre rôzne kategórie služieb

Cieľom nášho klienta bolo vybudovať web, ktorý zaujme šírkou finančných produktov od renomovaných inštitúcií a kvalitným tímom s množstvom referencií. Pre každý z produktov sme vytvorili samostatnú podstránku, ktorá obsahuje nielen užitočné informácie, ale aj dotazník potrieb a preferencií zákazníka. Po produktových strankach sme sa pustili do toho najdôležitejšieho – predstavenie kvalít tímu a jednotlivých kancelárií kde spoločnosť FINPO MB pôsobí. Stránku tvoria informácie o členoch tímu, ich certifikáty, ocenenia, referencie či dĺžka ich praxe. Každý člen tímu FINPO MB, má na stránke zariadim.sk svoj vlastný profil s referenciami svojich klientov.

Referencie, recenzie, skúsenosti

Máte záujem o prácu s referenciami?

Napíšte nám